Kontrolka AD16-22DS/G-12VAC/DC;22mm ;zielona;podśw.LED 12V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
Przekaźnik 60.13.9.024.0040 FINDER odp.R15 3PDT 24VDC 10A
Zła ilość towaru
Dioda Zenera BZP650 C22V;5W;CEMI;
Zła ilość towaru
Dioda Zenera ZX 13V;odp.BZP620;10W; METAL;gwint M4
Ukł UCY7407N/SN TI układ scalony DIP14 Pbf
Podkładka mikowa TO220 L18xW13mm 1.2K/W RoHS
Ukł UCY7483N CEMI układ scalony DIP16
UKŁ LM78L06ZAB;DIOTEC SEMICONDUCTOR TO92;Stabilizator;100mA;+6V;RoHS
TR 2N3773;CDIL;TO3;Tranzystor; NPN;16A;140V;150W;200kHz;RoHS
Przekaźnik 60.13.8.012.0040 FINDER odp.R15 3PDT 12VAC 10A