Dioda LED 3mm 12V niebieska clir B10R12V-3/OSB5SA3131A-12V RoHS
Ostatnio oglądane
TR BC107B;CDIL;TO18;tranzystor; NPN;0.2A;50V;300mW;RoHS
Zła ilość towaru
Ukł CD4011BE;TI;DIP14;Układ scalony RoHS
Zła ilość towaru
UKŁ LM317T-DG;ST;TO220;Stabilizator napięcia regulowany;1.2-37V;1.5A
Ukł CD40105BF ST układ scalony DIP16
TR BD912;ST;TO220AB;Tranzystor; PNP;15A;100V;90W;>3MHz;RoHS
Dioda LED 10mm żółta 10/34UYH; Vf=2.0-2.2V;If=20mA;1000mcd;matowa;
Przekaźnik 40.61.9.048.0000 FINDER 48VDC;16A;1P;st.AgCdO;14mA;RM83P;
Mikroprzełącznik KW11(MSW-11) bez dźwigni;NO+NC;3A/250VAC;RoHS
Ukł CD4069UBE/MCY TI układ scalony DIP14
UKŁ MAA436;TESLA;DIP14;Sterownik do fazowego wyzw. triaków i tyryst.
Przekaźnik JRC/HFD23F-024-1ZS Hongfa;1st.przełączny;24V;1A
UKŁ TL081CP;TI;DIP8;Wzmacniacz operacyjny; RoHS
Dioda Zenera ZX 11V;odp.BZP620;10W; METAL;gwint M4