Zacisk laboratoryjny ZL25/SZBL 25A;5mm;szary/czarny;ABS
Ostatnio oglądane
UKŁ ULN2004A;ST;DIP16;układ scalony Driver;darlington;kan.7;Pbf
Zła ilość towaru
Dioda LED 10mm 12V niebieska clir 10AB4UC12V-10 RoHS
Zła ilość towaru
Dioda D42-32-10-RO(32A/1000V)LAMINA DO-203AB(DO-5);M6;anoda na śrubie;
Łącznik 83546-02 (NO+NC) z dźwignią napędową
TR BD650;CDIL;TO220;Tranzystor; PNP;Darlington;8A;100V;62,5W;RoHS
Ukł CD4081BE;TI;układ scalony; DIP14;
Tyrystor BT151-800R(12A/800V);TO220 NXP Pbf
Ukł 74HCT243 TI układ scalony DIP14
TR BDP392;CEMI;TO220;Tranzystor; PNP;15A;40V;75W;4MHz