Membrana 20mm mosiądz FT-20T-4.0A1 4KHz KFB (piezo do obudowy) RoHS
Ostatnio oglądane
TR BF441;CEMI;TO92;Tranzystor; PNP;25mA;40V;300mW;250MHz
Zła ilość towaru
TR BF519V/BFP;CEMI;TO18;tranzystor; NPN;50mA;50V;300mW;150MHz
Zła ilość towaru
Mostek KBU8M (8A/1000V) płaski MIC RoHS
Przekaźnik 43.41.7.012.4000 FINDER 12VDC;10A;1P;st.AgSnO2;0.25W;RM96P
TR BD243C;FSC;TO220;Tranzystor; NPN;6A;115V;65W;>3MHz;RoHS
Ukł 74HC32; TI; Układ scalony; DIP14;RoHS
UKŁ UL1321N/LA3101;CEMI;DIP14; Podwójny przedwzmacniacz
Dioda LED 5mm migaj.czerwona clir 500mcd;Vf=2V;DIOD-3827 RoHS
Ukł 74HCT259 PH układ scalony DIP16
Dioda LED 10mm migająca czerwona 1032D;3V;500mcd;20mA;bez kołnierza
Transoptor CNMP22 CEMI
Ukł 74HCT00 TI układ scalony DIP14;RoHS
Dioda 1N4148 NXP DO35 RoHS szybka,impulsowa 100V,0.1A,<4ns