Wyłącznik term. bimetal 160stop.C KSD301A-A314 10A/250V nor.zamknięty
Ostatnio oglądane
UKŁ UL1403P/LA4032P;CEMI;CE 74; Wzmacniacz mocy m.cz. 3W
Zła ilość towaru
Ukł UCA64145N CEMI układ scalony DIP16
Zła ilość towaru
TR BF421;PH;TO92;tranzystor; PNP;50mA;300V;0.83W;60MHz
UKŁ LM78L08ACZ;HTC;TO92; Stabilizator;100mA;+8V;RoHS
Ukł CD4051BE TI układ scalony DIP16;RoHS
UKŁ LM78L12;HTC;TO92; Stabilizator;100mA;+12V;RoHS
TR STB100N6F7;STM;D2PAK-3(TO-263-3) Tranz. N-MOSFET;100A;60V;5.6mR;125W
Tyrystor KT506;TESLA;TO-39;1A;400V; Igt=0.2-1mA;
Miernik analogowy woltomierz 20V kwadrat MODEL DH-50/20V; 0-20V DC
Ukł 74HC139 PH układ scalony DIP16
UKŁ 74HC374;TI;układ scalony DIP20;RoHS
TR BD250C;ARK;TO218;Tranzystor; PNP;25A;100V;125W;>3MHz;RoHS
Dioda LED 3mm niebieska dyfuzyjna 500mcd;3.0-3.2V;KTL030BLDI-N; Pbf
TR TIP142;ST;TO247;tranzystor; NPN;Darlington+dioda;10A;100V;125W