Przekaźnik JZC/HF32F-012-ZS(RoHS) HONGFA 3A 12VDC, 1 styk przełączny
Ostatnio oglądane
TR BC847B;NXP;SOT23;traznystor; NPN;50V;0.1A;0.3W;300MHz;Pbf
Zła ilość towaru
TR BC239B;CEMI;TO92;Traznystor; NPN;0.2A;30V;0.3W;
Zła ilość towaru
UKŁ NE555N;TI; DIP8; Układ scalony; odp.ULY7855/ULA6855;
Ukł UCY7484N/SN TI układ scalony DIP16
Przekaźnik JQX/HF115F-005-1ZS3A HONGFA;odp.RM85P-5VDC;1P;16A
TR 2N3773;CDIL;TO3;Tranzystor; NPN;16A;140V;150W;200kHz;RoHS
Bezpiecznik; szklany;800mA/250V AC; 0218.800;zwłoczny;5x20mm;Littelfuse
Dioda LED 3mm czerwona 3AR4UD09; KENTO;dyfuzyjna;Uf=2.2V;If=20mA;Pbf
Zwora JUMPER-BL czarny; 2.54mm; h=6mm;złącze kołkowe zamknięte;RoHS
Przekaźnik 40.61.9.018.0000 FINDER 18VDC;16A;1P;st.AgCdO;36mA;RM83P;
Gniazdo bezpiecznika UNIVAL-19mm SZCZELNE 10 AWG 5.2mm2;40A;32V;
Przekaźnik 40.61.9.005.0000 FINDER 5VDC;1P;16A;st.AgCdO;130mA;RM83P;