Taśma LED biała ciepł600LED/5m 3528 12VDC/IP20/48W LEDstrip3528WW/120
Ostatnio oglądane
Miernik analogowy amperomierz 0-8A kwadrat 8A+bocznik MODEL DH-50/8A
Zła ilość towaru
Bezpiecznik termiczny 2A 130stop.C RH130/2; 250V AC; JE; RoHS
Zła ilość towaru
TR BF272;AM;TO18;traznystor; PNP;UHF-V-RE;3mA;35V;200mW;850MHz
Moduł LED+WARYSTOR 99.80.0.230.98 zakres pr.110-230VAC/DC;do gn.95.85
Bezpiecznik termiczny 10A 130stop.C RYE130 250V AC; RoHS
Ukł 74HCT139 TI układ scalony DIP16
Ukł 74HCT153 HA układ scalony DIP16
TR BC211;CEMI;TO39;Tranzystor; NPN;1A;80V;0.8W;300MHz
DIP switch 5 poz. przełącznik RoHS niebieski
Przekaźnik 40.52.9.048.0000 FINDER 48VDC;8A;2P;st.AgNi;0.65W;odp.RM94P
Buzzer z generatorem FC208L/12V elektromagnetyczny 7-17V 15mA 75dB
TR BC550C;LGE;TO92;Tranzystor; NPN;50V;0.2A;0.6W;300MHz;RoHS
TR TIP142;ST;TO247;tranzystor; NPN;Darlington+dioda;10A;100V;125W
TR BD683;ST;TO126;Tranzystor; NPN;Darlington;5A;120V;40W;1MHz;