Taśma LED niebieska 600LED/5m 3528 12VDC;48W; TC-B120-3528-12/IP20
Ostatnio oglądane
Przekaźnik 43.41.7.005.2000 FINDER 5VDC;10A;1CO;st.AgCdO;0.25W;o.RM96P
Zła ilość towaru
Ukł UCY7485N/SN układ scalony DIP16
Zła ilość towaru
Ukł UCY74LS07N/HD TI układ scalony DIP14 RoHS
TR BUZ72A;SIEMENS;TO220;Tranzystor; N-MOSFET;9A;100V;40W;
Dioda Zenera BZX85 C9V1;1.3W;DO-41; MIC;RoHS
Tyrystor T00-80-06-50 80A;600V zamiennik T52
TR IRF610;Vishay;TO220;tranzystor; N-MOSFET;3.3A;200V;36W;
TR BD649;ARK;TO220;Tranzystor; NPN;Darlington;8A;100V;62.5W;RoHS
Ukł CD4063BE RCA układ scalony DIP16
TR BD243C;FSC;TO220;Tranzystor; NPN;6A;115V;65W;>3MHz;RoHS
Dioda BY399 DC DO-201 3A;800V;<500ns
Ukł UCY7483N CEMI układ scalony DIP16
TR IRF640;Infineon;TO220;Tranzystor N-MOSFET;18A;200V;125W;0.15R;RoHS;
Bezpiecznik termiczny 10A 165stop.C RYE165 250V AC; RoHS