Wentylator MF80251V3-1000U-A99;28dB 12VDC;80x80x25mm;0.78W;56m3/h;SUNON
Ostatnio oglądane
Bezpiecznik termiczny 1A 115stop.C RH115/1; 240V AC; BOCHEN; RoHS
Zła ilość towaru
UKŁ TL062CN;ST;DIP8;układ scalony; RoHS
Zła ilość towaru
TR BF494;PH;TO92;traznystor; NPN;30mA;20V;300mW;120MHz
UKŁ ULN2003A;STM;DIP16;Układ scal. Driver;darlington;l.kan.7;RoHS
Triak BT137-800E;NXP;8A;800V;10mA; TO220AB;przewlekany THT;RoHS
Dioda LED 12mm żółta dyfuzyjna 600mcd DIOD-8660
Przekaźnik JRC/HFD23F-012-1ZS Hongfa;1st.przełączny;12V;1A
Przekaźnik 55.14.9.024.0000 FINDER 4CO;7A;24V DC;odp.R4-24VDC;do druku
UKŁ LM385Z-1.2V;NS;TO92;Źródło napięcia odniesienia;1.2V;Pbf
Pokrętło 32 E103-4-1611-333 czarne średnica osi 6mm;
Dioda Schottky 1N5819;LGE;1A 40V DO-15 RoHS
Bezpiecznik termiczny 10A 100stop.C RYE100 250V AC; RoHS
Gniazdo bezpiecznikowe GBA-zm MINI 5x20mm;6.3A/250V AC;fi 14.5mm;SPEL