Przekaźnik RM85-2011-35-1005 RELPOL Ucewki: 5VDC;16A/250VAC;SPDT;RoHS
Ostatnio oglądane
TR BU806;STM;TO220;tranzystor; NPN;Darlington;8A;200V;60W
Zła ilość towaru
TR BC640-16;CDIL;TO92;traznystor; PNP;100V;1A;1W;100MHz;RoHS
Zła ilość towaru
Złącze D-Sub; Canon 25p; do druku wtyk kątowy
Dioda LED 3mm niebieska UUB3037CKS clir;4000mcd;20mA;Vf=3.2-3.4V;RoHS
UKŁ UL1611N(LA3310);CEMI;DIP16; Dek.sygn.sterofonicz. z p.wzm. m.cz
Dioda LED 10mm zielona 1036C clir 525nm;VF=2.2-3.1V;If=20mA;1500mcd
TR BF494;PH;TO92;traznystor; NPN;30mA;20V;300mW;120MHz
Przekaźnik JQX/HF115F-024-2ZS4A Hongfa odp.RM84P-24VDC 2P;8A;druk
Dioda LED 5mm niebieska dyfuzyjna 500mcd KTL050BLDI-N;If=20mA;Vf=3.3V
Ukł UCY7407N/SN TI układ scalony DIP14 Pbf
Dioda LED Super Flux 5mm czerwona OSR5PAZE31D;2V;12000mcd;OPTOSUPPLY
Bezpiecznik termiczny 10A 77stop.C RYE77 250V AC; RoHS