Przekaźnik RSM822-6112-85-S012;12V 2 styki przełączne;2A/30VDC; RELPOL
Ostatnio oglądane
Dioda LED 3mm 12V niebieska clir B10R12V-3/OSB5SA3131A-12V RoHS
Zła ilość towaru
Dioda LED SMD 1206 żółta;590nm; 250mcd;Vf=2V;If=20mA;HLPC-3216S31YC
Zła ilość towaru
Ukł 74HC85 MO układ scalony DIP16
TR 2N6292(=BDP285);TO220;Tranzystor NPN;7A;70V;40W;>5MHz;RoHS
Dioda Zenera ZX 10V;odp.BZP620;10W; METAL;gwint M4
Przekaźnik 60.13.8.110.0040 FINDER odp.R15 3PDT;110VAC;10A
Przekaźnik JRC/HFD27/024-S TELEKOM. Hongfa odp.M4-24VDC 2P 2A
Ukł 74HCT08 RC układ scalony DIP14
Dioda Zenera ZX 6V2;odp.BZP620;10W; METAL;gwint M4
Ukł UCY7403N CEMI układ scalony DIP14
TR BUT11A;ST;TO220;traznystor; NPN;450V;5A;800ns;100W;Pbf
Dioda RL207;MiC;2A;1000V;DO15; przewlekany(THT);RoHS