Lampka diodowa KLP-5/G 230VAC/DC typu LED 230V (klosz 5mm)/green
Ostatnio oglądane
TR BS107P;DIODES;TO92;Tranzystor; N-MOSFET;200V;120mA;500mW;Pbf
Zła ilość towaru
Przekaźnik G4A-1A-E-5VDC; OMRON; SPST-NO;Ucewki:5VDC;20A;900mW;RoHS
Zła ilość towaru
Ukł 74HC590 ST układ scalony DIP16;RoHS
Dioda 1N4148-SMD LL4148 LGE RoHS szybka,impuls.100V,0.45A,<8ns SOD80
Ukł CD4027BE TI układ scalony DIP16 Pbf
UKŁ L7812CV;ST;TO220;stabilizator; 1.5A;+12V;Pbf;
TR BC337-25;LGE;TO92;tranzystor; NPN;0.8A;50V;0.625W;RoHS
UKŁ UL1354N;CEMI;DIP14; Wzmacniacz napięciowy niskoszumny
Przekaźnik HFS34/D-380A40ZS 40A, 380VAC HONGFA PÓŁPRZEWODNIKOWY
UKŁ LM309G;Mot.;TO39;układ scalony; 5-Volt Regulator
TR BC560C;CDIL;TO92;traznystor; PNP;uni.;60V;0.1A;0.5W;200MHz;RoHS
Przekaźnik 40.52.8.048.0000 FINDER 48VAC;8A;2P;st.AgNi;21mA;odp.RM94P;
TR BF259;CDIL;TO39;tranzystor; NPN;100mA;300V;5000mW;30MHz;Pbf