Przekaźnik HF33F-012-ZST/JZC-33FCS1 1st.przełączny;5A;12V DC;RoHS
Ostatnio oglądane
Dioda LED SMD 0805 czerw. EVERLIGHT 3817212011 17-21SURC/S530-A2/TR8
Zła ilość towaru
Łącznik Typ 83-133s 54ER-34.4 miniaturowy z rolką srebrzone końc.
Zła ilość towaru
Ukł 74HC573 TI układ scalony DIP20 Pbf
Ukł CD4069UBE/MCY TI układ scalony DIP14
TR BC308A;CEMI;TO92;tranzystor; PNP;0.1A;30V;0.3W
Dioda BYP680-50   (5A/50V);D04;M5 śrubowa;katoda na śrubie;CEMI;
TR IRF530N;IR;TO220;tranzystor; N-MOSFET;14A;100V;75W;0.12R;Pbf;
Dioda LED 5mm czerwona M-W3NR2 LITEON mleczna
Dioda LED 10mm zielona LG81030 1000mcd;Vf:2.0-2.2V;If=20mA;matowa
TR BC179B;CEMI;TO18;tranzystor; PNP;0.2A;30V;0.3W