Przekaźnik HF41F-024-ZS HONGFA 6A 24VDC, 1 styk przełączny
Ostatnio oglądane
Ukł CD4078BP PH układ scalony DIP14 Pbf
Zła ilość towaru
Gniazdo ban. Z-TB4RT 4mm czerwone 22mm;24A;60V;ABS;2.109.R;24.247;
Zła ilość towaru
Przekaźnik MTd-6 8-4463-132-1 TELFA 2P;1A;nap.zasil.4.8-16,5V; do druku
Buzzer bez generatora PM12 G23 elektromagnetyczny
Dioda D42-40-06-NO (40A/600V)LAMINA DO-203AB(DO-5);M6;katoda na śrubie;
Potencjometr DM-102-655 4.7K;1W; 25P-1;UNITRA-TELPOD
Pokrętło 32 E103-4-1611-333 czarne średnica osi 6mm;
Tact Switch TS06-070 6x6mm h=7.0mm
Złącze ARK306-031;3 PIN;rozstaw 5mm odp.AK500/3-V;kolor niebieski
TR 2N3055;TUNGSRAM;TO-3;Tranzystor; NPN;15A;100V;115W;2.5MHz;