Moduł LED OSMW05C12GP-czerwony R5PTS4C1A;12V;12xPLCC6;średnica50mm
Ostatnio oglądane
Ukł CD4070BE;TI;Układ scalony; DIP14;RoHS
Zła ilość towaru
Ukł CD40103BE ST układ scalony DIP16 Pbf
Zła ilość towaru
Przekaźnik 40.61.9.012.0000 FINDER 12VDC;1P;16A;st.AgCdO;55mA;RM83P;
Dioda Zenera ZX 13V;odp.BZP620;10W; METAL;gwint M4
Podkładka mikowa TO3 MICA-TO3 RoHS L41.5x28.2mm 0.35K/W MICA NINIGI
UKŁ L7824CV;ST;TO220;stabilizator; 1.5A;+24V;Pbf;
Przekaźnik 55.14.9.012.0000 FINDER 4CO;7A;12V DC;odp.R4-12VDC;do druku
Dioda BB105G CEMI VHF-Tuning (warikap)
TR BF173;CEMI;TO18;tranzystor; NPN;25mA;40V;230mW;550MHz
TR BC546B;TO92;DIOTEC;Tranzystor; NPN;uni.;80V;0.1A;0.5W;300MHz;RoHS
Przekaźnik JQX/HF115F-012-2ZS4A odp.RM84P-12VDC 2P 8A
Dioda LED 12mm zielona dyfuzyjna 600mcd DIOD-2918
Łącznik klawiszowy WA-17 10A 250V bistabilny;ZSI-POLAM