Kontrolka AD16-16E/G-230VAC;16mm; zielona;podśw.LED 230V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
Ukł 74HCT368 PH układ scalony DIP16
Zła ilość towaru
Ukł CD4520BE;TI;DIP16;Układ scalony RoHS
Zła ilość towaru
Dioda LED 3mm 12V niebieska clir B10R12V-3/OSB5SA3131A-12V RoHS
Przełącznik klawiszowy JS-618A; ON-OFF;10A;125/250VAC;komputerowy
Ukł 74HCT241 TI układ scalony DIP20
TR BUZ72A;SIEMENS;TO220;Tranzystor; N-MOSFET;9A;100V;40W;
Transoptor CNMP67 CEMI
Bezpiecznik termiczny 16A 216stop.C BF216X;250VAC;AUPO ELECTRONICS;
Mikroprzełącznik MSW-03 LR-26; z rolką dźwignia 26mm;16A/250V
Czujnik temperatury LM35DZ;NSC;TO92 -55+150st.C;1%;THT;RoHS
TR BD649;ARK;TO220;Tranzystor; NPN;Darlington;8A;100V;62.5W;RoHS
TR BC149;CEMI;TM1(CE36);Tranzystor NPN;0.2A;30V;300mW;250MHz