Przekaźnik GDH10048ZD3;1-FAZ.;SSR; GREGOO;INPUT.3-32VDC;100A;48-480VAC
Ostatnio oglądane
UKŁ UL1497K;CEMI;DIP14; Wzmacniacz mocy 2.1W
Zła ilość towaru
Wtyczka bananowa WB-13 czerwona RoHS
Zła ilość towaru
Ukł 74HC157 TO układ scalony DIP16
UKŁ LM224N;TI;DIP14;Wzmacniacz operacyjny;1.2MHz;3-30V;Kanały:4
Syrena piezo KPS-G4510 12VDC;RoHS 200mA;100dB;rodz.dzw.szczebiot;KEPO
Gniazdo TYPE 94.14.SMA FINDER do serii 55.34(R4);PCB;do druku
Ukł CD4066BE;TI;układ scalony DIL14; RoHS
Buzzer z generatorem FC208L/1.5V elektromagnetyczny 1.2-3V 20mA 75dB
Mikroprzełącznik MSW-03 LR-26; z rolką dźwignia 26mm;16A/250V