Lampka diodowa KLP-20/O 12-24VAC/DC typu LED 12-24V (klosz 20mm)orange
Ostatnio oglądane
TR BF259;CDIL;TO39;tranzystor; NPN;100mA;300V;5000mW;30MHz;Pbf
Zła ilość towaru
Ukł CD4043BE TI układ scalony DIP16
Zła ilość towaru
Dioda BA159 VISHAY DO-41 1A;1000V;<300ns;Pbf
Dioda LED 3mm niebieska dyfuzyjna 500mcd;3.0-3.2V;KTL030BLDI-N; Pbf
Przekaźnik 55.34.9.024.0040 FINDER odp.R4-24VDC 4P 7A do podstawki
Buzzer z generatorem 3D3120L 1-12V piezo pulsujący i ciągły 35mA 100dB
UKŁ uA741PC MEV DIP14 wzmacniacz operacyjny
Przełącznik CARLING 3poz. ON-OFF-ON 12V;20A;k.podśw.niebieski;7pin;IP68
Ukł UCY7442N CEMI układ scalony DIP16
Triak BTB12-600CW;ST;12A;600V;35mA; TO220AB;przewlekany THT;RoHS
Przekaźnik 40.61.9.012.0000 FINDER 12VDC;1P;16A;st.AgCdO;55mA;RM83P;