Lampka diodowa KLP-20/O 230VAC/DC typu LED 230V (klosz 20mm)/orange
Ostatnio oglądane
Ukł 74HC242 PH układ scalony DIP14
Zła ilość towaru
Ukł CD4515BCN NS układ scalony DIP24
Zła ilość towaru
UKŁ L7905CV;ST;TO220;Stabilizator; 1.5A;-5V;RoHS;
Ukł 74HC574 TI układ scalony DIP20; RoHS
UKŁ 74HC374;TI;układ scalony DIP20;RoHS
Optotriak MOC3062 FAIRCHILD DIP6 RoHS
UKŁ MAA741/SFC2741M;TO99;Wzmacniacz operacyjny;1MHz;3-18V
Dioda LED 5mm 12V biała; clir z przewodem 20cm;22mA;500mcd;