Tyrystor BTP10-400 gw.M6 10A/400V LAMINA
Ostatnio oglądane
TR BU2520AF;PHILIPS;TO3P;tranzystor NPN;12A;1500V;45W;Pbf
Zła ilość towaru
Przekaźnik JQX/HF115F-005-2ZS4 HongfaODP.RM84P-5VDC 2P 8A DO DRUKU
Zła ilość towaru
Dioda BYP671-350R (7A/350V) DO-220 CEMI
Gniazdo TYPE 95.15.2SMA FINDER do serii 40;Wyp. do druku;odp. PW80
UKŁ UL1621N(TCA4500);CEMI;DIP16; Dek. sygnału stereofon. z pętlą PLL
TR BSX61;TO39;Tranzystor;CEMI; NPN;1A;45V;800mW;250MHz;70ns;
Dioda Schottky BAT85;LGE;30V;200mA; 4ns;DO35;RoHS
Zestyk kontaktronowy 10mm MKA-10110 GAG-2A;NO;przewlekany THT;
TR STP9NK60Z;ST;TO220;Tranzystor NPN;7A;600V;0.85R;125W
Ukł CD4001BE/BP;TI;PH;Układ scalony DIP14;
Przekaźnik 60.13.8.110.0040 FINDER odp.R15 3PDT;110VAC;10A
Dioda Schottky 1N5822 MIC 3A 40V DO-201 RoHS
Dioda LED 5mm migaj.nieb.czerw.ziel Vf=3V;20mA;MUB5033C;RoHS
Podkładka silikonowa TO220 RoHS 18x13mm 0.4K/W NINIGI