Przekaźnik RM85-2021-35-5230 RELPOL Ucewki:230VAC;16A/250VAC;SPST-NO;
Ostatnio oglądane
TR MPSA92;TO92;LGE;tranzystor; PNP;500mA;300V;625mW;50MHz;Pbf
Zła ilość towaru
Diak DB3;SGS; Napięcie przełączania 28..36V; Prąd przewodzenia 2A; DO35
Zła ilość towaru
Dioda BYW29-200 TI 8A 200V 25ns TO220AC Pbf
TR BU806;STM;TO220;tranzystor; NPN;Darlington;8A;200V;60W
Wtyczka bananowa BS425 TB-czarna 4mm RoHS
Dioda BA159 VISHAY DO-41 1A;1000V;<300ns;Pbf
TR BC238;CEMI;TO92;Tranzystor; NPN;30V;0.1A;0.3W;200Mhz
Dioda LED 5mm 12V migaj. czerwona dyfuzyjna Kouhi KTL05CDI-12V RoHS
TR BD650;CDIL;TO220;Tranzystor; PNP;Darlington;8A;100V;62,5W;RoHS
Żarówka tel. T-6.8 12V 50mA 3000h fi 5.9x44.5mm
Mostek KBPC610 (6A/1000V) YS kwadratowy pinowy RoHS
UKŁ LM109K;Mot.;TO3;5V;1A;Stabiliz.