Przełącznik hermetyczny KCD2Y-12VDC 20A;podśw.żółty;6.3mm;ON-OFF;
Ostatnio oglądane
Ukł UCY74170N/SN układ scalony DIP16
Zła ilość towaru
Dioda LED SMD 0805 czerw. EVERLIGHT 3817212011 17-21SURC/S530-A2/TR8
Zła ilość towaru
TR BC148A;CEMI;TM1(CE36);Tranzystor NPN;0.2A;30V;300mW;250MHz
Ukł UCY74150N/SN TI układ scalony DIP24
Ukł CD4543BE TI układ scalony DIP16 Pbf
Przekaźnik R15 3P Ucewki:220VDC;10A 1510-1322-1220; RELPOL
UKŁ ULN2003A;STM;DIP16;Układ scal. Driver;darlington;l.kan.7;RoHS
TR BFR96TS;VISHAY;T0-50;Tranzystor; NPN;5GHz;
TR BC550C;LGE;TO92;Tranzystor; NPN;50V;0.2A;0.6W;300MHz;RoHS
UKŁ UL1219N;CEMI;DIP16; Odb. AM/wzm. p.cz. FM z dekoderami
Przekaźnik 60.13.8.012.0040 FINDER odp.R15 3PDT 12VAC 10A