Moduł LED OSMW05C12GP-zielony G5DTS4C1A;12V;12xPLCC6;średnica50mm
Ostatnio oglądane
DIP switch 10poz. przełącznik RoHS niebieski
Zła ilość towaru
UKŁ MAA723(METAL);TESLA;TO99; Stabilizator regul. napięcia;2-37V
Zła ilość towaru
Gniazdo TYPE 94.14.SMA FINDER do serii 55.34(R4);PCB;do druku
Potencjometr precyzyjny 20ohm 3006P (43P) 19mm BOURNS
Triak BTA24-600CW;ST;25A;600V;35mA; TO220AB;przewlekany THT
Triak BTA12-600CW;ST;12A;600V;35mA; TO220AB;przewlekany THT;RoHS
UKŁ LM78L09ACZ;ST;TO92; Stabilizator;100mA;+9V;RoHS
Wtyczka-gniazdo bananowa czarna WG-13 RoHS
TR IRF520N;IR;TO220;tranzystor; N-MOSFET;9.7A;100V;48W;0.2R;Pbf
Ukł CD4017BE;TI;Układ scalony; DIP16
Złącze XY301V-2P/5.00mm;XINYA odp.AK500/2;16A;300V;niebieski;RoHS