Przełącznik hermetyczny KCD8G-12VDC 20A;podśw.zielony;4.8mm;ON-OFF;20mm
Ostatnio oglądane
Przekaźnik 55.14.9.012.0000 FINDER 4CO;7A;12V DC;odp.R4-12VDC;do druku
Zła ilość towaru
Fototranzystor BPYP21
Zła ilość towaru
Ukł UCY74LS132/SN TI układ scalony DIP14
Ukł UCA64194N CEMI układ scalony DIP16
Przekaźnik 40.61.9.012.0000 FINDER 12VDC;1P;16A;st.AgCdO;55mA;RM83P;
TR STB100N6F7;STM;D2PAK-3(TO-263-3) Tranz. N-MOSFET;100A;60V;5.6mR;125W
Membrana 20mm mosiądz FT-20T-4.0A1 4KHz KFB (piezo do obudowy) RoHS
Mostek KBPC610 (6A/1000V) YS kwadratowy pinowy RoHS
UKŁ UL1958N(SAS580);CEMI;DIP18; Ukł.dotykowego załączania programów
TR BS107P;DIODES;TO92;Tranzystor; N-MOSFET;200V;120mA;500mW;Pbf
TR BD140-16;STM;SOT-32;Tranzystor; PNP;1.5A;80V;12.5W;RoHS;BDAP-40
Triak BTA41-600BRG;ST;40A;600V;50mA TO3P;przewlekany THT;izolowany;RoHS
Przekaźnik 40.52.8.024.0000 FINDER 24VAC;8A;2P;st.AgNi;45mA;odp.RM94P;