Przekaźnik HF42F-024-2HST;24VDC;5A; 2 styki zwierne;HONGFA;
Ostatnio oglądane
TR BUT11AF;TO220F;traznystor; izolowany;NPN;5A;1000V;100W;Pbf
Zła ilość towaru
Łącznik klawiszowy WA-17 10A 250V bistabilny;ZSI-POLAM
Zła ilość towaru
Dioda BA159 VISHAY DO-41 1A;1000V;<300ns;Pbf
TR TIP36C;STM;TO247;Tranzystor; PNP;25A;100V;125W;RoHS;odp.BD250C
Przekaźnik G4A-1A-E-5VDC; OMRON; SPST-NO;Ucewki:5VDC;20A;900mW;RoHS
Ukł UCY74180N CEMI układ scalony DIP14
Gniazdo TYPE GZ-14;10A/250VAC;R15 4P;na panel;zaciski śrubowe;RELPOL
POD-T/4913
TR BF422;KEC;TO92;tranzystor; NPN;20mA;250V;830mW;60MHz
Przekaźnik 60.13.8.230.0040 FINDER odp.R15 3PDT 230VAC 10A
Ukł CD4047BE TI układ scalony DIP14 Pbf
Zestyk kontaktronowy 14mm MKA-14103 GAG-2C
TR BC239B;CEMI;TO92;Traznystor; NPN;0.2A;30V;0.3W;