Termostat 7T.81.0.000.2403 FINDER NC;0..60st.C;10A;250V AC;do szafy;
Ostatnio oglądane
Przekaźnik MTd-6 8-4463-132-1 TELFA 2P;1A;nap.zasil.4.8-16,5V; do druku
Zła ilość towaru
Przekaźnik 40.52.9.048.0000 FINDER 48VDC;8A;2P;st.AgNi;0.65W;odp.RM94P
Zła ilość towaru
Dioda LED 5mm czerwona clir; Kouhi; 5800mcd;1.7-2.4V; 640nm; KTL0500ACI
TR BU807;PHILIPS;TO220;tranzystor; NPN;Dalington;8A;150V;60W
Mostek RB157 (1.5A/1000V) MIC okrągły RoHS
Ukł 74HC243 ST układ scalony DIP14
TR BUT11AF;TO220F;traznystor; izolowany;NPN;5A;1000V;100W;Pbf
Gniazdo TYPE GZ-14;10A/250VAC;R15 4P;na panel;zaciski śrubowe;RELPOL
POD-T/4913
Gniazdo ban. Z-TB4GN 4mm zielone 22mm;24A;60V;ABS;2.109.G;24.247;
TR BD238;LGE;TO126;tranzystor; PNP;2A;80V;25W;3MHz;RoHS
Dioda LED 2x5mm czerwona dyfuzyjna; 630nm;20mcd;20mA;2-2.5V;THT;RoHS
Przekaźnik 40.61.8.024.0000 FINDER 24VAC;16A;1P;st.AgCdO;45mA;RM83P;
Dioda LED 10mm 12V niebieska clir 10AB4UC12V-10 RoHS
TR BC414B;CEMI;TO92;tranzystor; NPN;45V;100mA;300mW