Dioda BYV32E-200;WeEn;(duodioda) 20A; 200V; 25ns; TO220AB; RoHS
Ostatnio oglądane
Dioda BY299 Diotec DO-201 2A;800V;<500ns;RoHS
Zła ilość towaru
TR BF182;Sc;TO18;tranzystor; NPN;20mA;20V;150mW;500MHz