Przekaźnik HF32FA-G/012-HL1;HONGFA; 10A;12VDC;RoHS
Ostatnio oglądane
Ukł 74HC574 TI układ scalony DIP20; RoHS
Zła ilość towaru
Ukł UCA6454N CEMI układ scalony DIP14
Zła ilość towaru
Ukł UCY7401N CEMI układ scalony DIP14
UKŁ LM339N;TI;DIP14;Komparator; low-power;1.3us;2-36V;Komparatory:4
Dioda BY399 DC DO-201 3A;800V;<500ns
Dioda LED 5mm 12V żółta clir Y10R12V-5 RoHS
Dioda LED 3mm ultrafiolet clir 3AP4SC/S300JOUV4G;Vf=1.8-3.8V;RoHS
UKŁ TL062CN;ST;DIP8;układ scalony; RoHS
Dioda Zenera ZX 18V;odp.BZP620;10W; METAL;gwint M4
Przekaźnik K8 4x24V 409-4 TELFA