Taśma LED zielona 300LED/5m 5050 12VDC/IP65/72W LEDstrip5050G/60
Ostatnio oglądane
TR BC177A=BCAP77A;CEMI;TO18;tranz.; PNP;0.2A;50V;0.3W
Zła ilość towaru
Zacisk laboratoryjny ZL40/BL/ZG40 40A 5mm Bakelit czarny RoHS
Zła ilość towaru
UKŁ UL1481T=TBA810AS;PA210;K174YH7; CEMI;Wzmacniacz mocy 6W
Przełącznik kont. TYP: M-24-112 UNITRA DOLAM
Dioda 1N4148-SMD LL4148 LGE RoHS szybka,impuls.100V,0.45A,<8ns SOD80
Przekaźnik 36.11.9.003.4011 FINDER 3VDC;10A;1P;st.AgSnO2;RTIII;400mW;
Gniazdo ban. Z-TB4GE 4mm żółte 22mm;24A;60V;ABS;2.109.Y;24.247;
Ukł 74HC164 TI układ scalony DIP14 Pbf
UKŁ UL1498K;CEMI;DIP14; Wzmacniacz mocy 2.1W
TR BC178A;CEMI;TO18;tranzystor; PNP;0.2A;30V;0.3W
Ukł CD4048BE RCA układ scalony DIP16
Żarówka tel. T-5.5 12V 50mA 5000h
Przekaźnik 43.41.7.005.2000 FINDER 5VDC;10A;1CO;st.AgCdO;0.25W;o.RM96P