Lampka diodowa KLP-3/O 230VAC/DC typu LED 230V (klosz 3mm)/orange
Ostatnio oglądane
UKŁ LM339N;TI;DIP14;Komparator; low-power;1.3us;2-36V;Komparatory:4
Zła ilość towaru
Mostek MB256W (25A/600V) PINOWY DC COMPONENTS; RoHS
Zła ilość towaru
Ukł 74HC640 PH układ scalony DIP20
UKŁ A290D;RFT;DIP14;Układ scalony; Stereo-Dekoder
Gniazdo bezpiecz. PTF/15 6.3A/250V do druku 5x20mm STELVIO RoHS
Ukł UCY74S414 CEMI układ scalony DIP24;KONTROLER PRIORYTETU PRZERWAŃ
Przełącznik klawiszowy RS606 biały 16A/250VAC;ON-OFF;DPST;bistabilny
TR BC558B;CDIL;TO92;tranzystor; PNP;uni.;30V;0.1A;0.5W;200MHz;Pbf
Przekaźnik K8 2x12V 407-3 TELFA
Ukł 74HC14 TI układ scalony DIP14;RoHS
Dioda LED 2x5mm czerwona dyfuzyjna; 630nm;20mcd;20mA;2-2.5V;THT;RoHS
Ukł CD4025BE TI układ scalony 3 x 3wej. bramka NOR DIP14; RoHS