Taśma LED żółta 300LED/5m 3528 12VDC/IP65/24W LEDstrip3528Y/60
Ostatnio oglądane
Gniazdo ban. Z-TB4BL 4mm niebieskie 22mm;24A;60V;ABS;2.109.BL;24.247;
Zła ilość towaru
Dioda Zenera BZP650 C22V;5W;CEMI;
Zła ilość towaru
Oprawka LED 10mm RTF1090 wypukła Kingbright CN RoHS
TR BF422;KEC;TO92;tranzystor; NPN;20mA;250V;830mW;60MHz
DIP switch 5 poz. przełącznik RoHS niebieski
Dioda Schottky BAT42 30V;200mA;5ns Vf=0.65V DO35 RoHS
UKŁ TDA2003A;SUM;TO220/5;Układ sca. NF-E;28V;3.5A;10W;RoHS
Gniazdo przekaźnika GPd micro;HFV6; z przewodem;z diodą;uchwyt mocujący
Potencjometr precyzyjny 20ohm 3006P (43P) 19mm BOURNS
Złącze AK100/2DS-5.0-V 2 PIN RoHS rozstaw 5mm GRAU; PTR HARTMANN
Przekaźnik 40.61.9.110.0000 FINDER 110VDC;16A;1P;st.AgCdO;6.2mA;RM83P;
Dioda LED 3mm czerw./ziel matowa 3ARG9HWB/L-115WEGW-CA 3pin.ws.anoda
UKŁ UL1202L(LA1221);SANYO;CE 26; Wzmacniacz p.cz. FM
Dioda Zenera BZX85 C20V;1.3W;DO-41; KINGTRONICS; RoHS