TR STGW30NC60WD;STM;TO247-3; Tranzystor IGBT;30A;600V;200W;RoHS
Ostatnio oglądane
Dioda LED 3mm ultrafiolet clir 3AP4SC/S300JOUV4G;Vf=1.8-3.8V;RoHS
Zła ilość towaru
Ukł UCY7451N CEMI układ scalony DIP14
Zła ilość towaru
Przekaźnik K8 2x12V 407-3 TELFA
UKŁ TL082CP;TI;DIP8;Układ scalony; 2 kanały;RoHS
Ukł CD4572UBCP ON układ scalony DIP16
Ukł CD4017BE;TI;Układ scalony; DIP16
UKŁ TL062CN;ST;DIP8;układ scalony; RoHS
Dioda LED 8mm biała UUB-8039C clir 4000mcd kąt świecenia 30stop. RoHS
Bezpiecznik; szklany;800mA/250V AC; 0218.800;zwłoczny;5x20mm;Littelfuse
TR BF487;PH;TO92;tranzystor; NPN;0.05A;400V;0.83W;>70MHz