Przełącznik hermetyczny KCD5Y-12V 20A/12VDC;ON-OFF-ON;3poz.;żółty
Ostatnio oglądane
Ukł CD4098BE TI układ scalony DIP16
Zła ilość towaru
Ukł CD40105BF ST układ scalony DIP16
Zła ilość towaru
Złącze D-Sub; Canon 25p; do druku wtyk kątowy
TR MPSA92;TO92;LGE;tranzystor; PNP;500mA;300V;625mW;50MHz;Pbf
Dioda LED 8mm niebieska UUB8037CKSE clir RoHS
UKŁ UA739PC;Fairchild Semiconductor DIP14;Układ scalony;
Ukł UCY74182N CEMI układ scalony DIP16
Miernik analogowy woltomierz 20V kwadrat MODEL DH-50/20V; 0-20V DC
Wtyczka bananowa BS425 TB-zielona 4mm RoHS
Ukł 74HC640 PH układ scalony DIP20
Dioda LED 5mm biała WI=4000-4500K L5WWC8000A 34000mcd Vf=3.0-3.2V Pbf
Dioda LED 5mm 12V migaj. czerwona dyfuzyjna Kouhi KTL05CDI-12V RoHS
Dioda LED 5mm 12V biała; clir z przewodem 20cm;22mA;500mcd;