Przełącznik podśw.śr.zielony 250V 15A/250VAC IXL-101-2C RoHS
Ostatnio oglądane
Złącze ARK311-031-11;rozstaw 5mm; 3 PIN;KARSON;odp.AK500/3-H;RoHS
Zła ilość towaru
Buzzer z generatorem FC208L/12V elektromagnetyczny 7-17V 15mA 75dB
Zła ilość towaru
Dioda LED 5mm czerwona clir; Kouhi; 5800mcd;1.7-2.4V; 640nm; KTL0500ACI
Ukł UCY7409N CEMI układ scalony DIP14
UKŁ UCA6400N;CEMI;DIP14;Układ scal. Czterokrotna 2-wej. bramka NAND
Ukł CD4049BP NXP układ scalony DIP16 Pbf
TR IRF640;Infineon;TO220;Tranzystor N-MOSFET;18A;200V;125W;0.15R;RoHS;
UKŁ LM78L06ZAB;DIOTEC SEMICONDUCTOR TO92;Stabilizator;100mA;+6V;RoHS
Ukł 74HC244 TI układ scalony DIP20 Pbf
Ukł ICL7135CPIZ;Intersil;DIP28; Przetwornik;RoHS;
Dioda LED 5mm migaj.nieb.czerw.ziel Vf=3V;20mA;MUB5033C;RoHS
TR BC416B;CEMI;TO92;Tranzystor; PNP;50V;100mA;300mW
Dioda RL207;MiC;2A;1000V;DO15; przewlekany(THT);RoHS