Lampka diodowa KLP-10/G 230VAC/DC typu LED 230V (klosz 10mm)/green
Ostatnio oglądane
Podkładka silikonowa SOT93/TO3P 20x24mm Ninigi RoHS
Zła ilość towaru
Ukł 74HC688 FS układ scalony DIP20 Pbf
Zła ilość towaru
TR IRFZ44N;IR;TO220;Tranzystor; N-MOSFET;53A;55V;107W;0.017R;RoHS
Dioda Zenera BZX55 C22V;500mW;DO-35 odp.BZP683
Dioda 1N4148 NXP DO35 RoHS szybka,impulsowa 100V,0.1A,<4ns
Gniazdo TYPE 90.20.SMA FINDER;10A; 250V;2CO;do serii 60;na szynę DIN;
Ukł 74HCT04 TI układ scalony DIP14
Przekaźnik JRC/HFD23F-012-1ZS Hongfa;1st.przełączny;12V;1A
Ukł 74HCT540 TI układ scalony DIP20
TR STP10NK60ZFP;STM;TO220FP;Tranz.; N-MOSFET;10A;600V;35W;<0.75R;RoHS
TR MPSA42;HOTTECH;TO92;tranzystor; NPN;500mA;300V;625mW;50MHz;Pbf
TR BFR90A;TO50-3;Tranzystor; NPN;UHF;25mA;20V;5GHz