Przełącznik MRH10-C5N-BBN;CANAL; 10A;250VAC;ON-0FF;bistabilny;czarny
Ostatnio oglądane
Przełącznik klawiszowy RS606 biały 16A/250VAC;ON-OFF;DPST;bistabilny
Zła ilość towaru
Dioda LED SMD 1206 żółta;590nm; 250mcd;Vf=2V;If=20mA;HLPC-3216S31YC
Zła ilość towaru
Ukł UCA64145N CEMI układ scalony DIP16
UKŁ LM224N;TI;DIP14;Wzmacniacz operacyjny;1.2MHz;3-30V;Kanały:4
UKŁ UL1111N/ULA6111;CEMI;DIP14; Para różnicowa i trzy tranzystory
Ukł 74HCT390 EL układ scalony DIP16
Przekaźnik HM4100F/HFD41-005VDC-HS HONGFA;SPDT;2A;5VDC
Ukł 74HCT368 PH układ scalony DIP16
Ukł 74HCT573 FS układ scalony DIP20 Pbf
Przekaźnik 36.11.9.024.4011 FINDER 24VDC;10A;1P;st.AgSnO2;RTIII;400mW;
Ukł UCY74LS164/SN TI układ scalony DIP14 Pbf
Wtyczka-gniazdo bananowa czarna WG-13 RoHS
Fototranzystor BPYP21
TR BU406;FSC;TO220;Tranzystor; NPN;7A;200V;60W;10MHz;Pbf