Lampka diodowa KLP-10/B 230VAC/DC typu LED 230V (klosz 10mm)/blue
Ostatnio oglądane
Łącznik Typ 83-132 54AR-14.75 miniaturowy złocone końcówki
Zła ilość towaru
Mikroprzełącznik MSW-03 LR-26; z rolką dźwignia 26mm;16A/250V
Zła ilość towaru
Tyrystor T22-10-10-50 (10A/1000V) TO-64 LAMINA
UKŁ UL1101N;CEMI;DIP14;układ scal.; Dwa wzmacniacze różnicowe
Dioda BYP671-350R (7A/350V) DO-220 CEMI
Dioda LED SMD 0603 zielona KT0603JC Pbf
Łącznik klawiszowy W1.1 10A;250V; bistabilny;klawisz czerwony;30x11mm
TR BD243C;FSC;TO220;Tranzystor; NPN;6A;115V;65W;>3MHz;RoHS