Przekaźnik HF41F-012-ZS HONGFA 6A 12VDC, 1 styk przełączny
Ostatnio oglądane
TR BF487;PH;TO92;tranzystor; NPN;0.05A;400V;0.83W;>70MHz
Zła ilość towaru
Ukł CD4510BE;DIP16;TI;Układ scalony RoHS
Zła ilość towaru
TR BS250P; Zetex; TO92; Tranzystor; P-MOSFET; 0.23A; 45V; 700mW; Pbf
Ukł CD4543BE TI układ scalony DIP16 Pbf
Dioda LED SMD 0603 zielona KT0603JC Pbf
Dioda BYW34 TEMIC 2A 400V 200ns SOD57
Dioda D42-40-06-NO (40A/600V)LAMINA DO-203AB(DO-5);M6;katoda na śrubie;
Triak BTA26-600B;ST;25A;600V;50mA; TOP3;przewlekany THT;izolowany;RoHS
TR BD244C;FSC;TO220;Tranzystor; PNP;6A;115V;65W;>3MHz;RoHS
TR BC149;CEMI;TM1(CE36);Tranzystor NPN;0.2A;30V;300mW;250MHz
Łącznik Typ 83-133s miniaturowy srebrzone końcówki
Ukł 74HC373 TI układ scalony DIP20
Ukł 74HCT00 TI układ scalony DIP14;RoHS
Przekaźnik 55.32.9.012.0040 FINDER odp.R2-12VDC 2P 10A do podstawki