Przekaźnik RM85-2011-35-5230 RELPOL Ucewki:230VAC;16A/250VAC;SPDT;RoHS
Ostatnio oglądane
Złącze XY301V-2P/5.00mm;XINYA odp.AK500/2;16A;300V;niebieski;RoHS
Zła ilość towaru
Tyrystor T00-80-06-50 80A;600V zamiennik T52
Zła ilość towaru
Ukł 74HCT367 PH układ scalony DIP16
Tyrystor KT506;TESLA;TO-39;1A;400V; Igt=0.2-1mA;
Dioda D42-40-06-NO (40A/600V)LAMINA DO-203AB(DO-5);M6;katoda na śrubie;
Żarówka E10;T10x28;6.3VDC;300mA;2W; k. biały;miniaturowa;Bańka:walcowa
Kontrolka OWS13/LS-13 bezbarwna do żarówek telefonicznych SI"SIMET"
UKŁ L7812CV;ST;TO220;stabilizator; 1.5A;+12V;Pbf;
Dioda 1N4148 NXP DO35 RoHS szybka,impulsowa 100V,0.1A,<4ns
Przekaźnik K8 2x6V  402-1 TELFA
Mikroprzełącznik MSW-02 L-26; z dźwignią 26mm;16A/250V