TR IRG4PF50WD;IR;TO247AC;Trazystor IGBT w/Diode;51A;900V;200W;RoHS
Ostatnio oglądane
Przełącznik klawiszowy JS-618A; ON-OFF;10A;125/250VAC;komputerowy
Zła ilość towaru
Kontrolka OWS13/LS-13 zielona do żarowek telefonicznych SI"SIMET"
Zła ilość towaru
Dioda Schottky 1N5822 MIC 3A 40V DO-201 RoHS
Wtyczka bananowa BS425 TB-zielona 4mm RoHS
TR BDP284;CEMI;TO220;Tranzystor; PNP;7A;50V;40W;10MHz
Dioda BYP671-350R (7A/350V) DO-220 CEMI
Ukł 74HCT368 PH układ scalony DIP16
Ukł 74HCT390 EL układ scalony DIP16
TR IRF520N;IR;TO220;tranzystor; N-MOSFET;9.7A;100V;48W;0.2R;Pbf
Dioda LED 8mm niebieska UUB8037CKSE clir RoHS
Ukł 74HCT244 TI układ scalony DIP20 Pbf
TR BS250P; Zetex; TO92; Tranzystor; P-MOSFET; 0.23A; 45V; 700mW; Pbf