Tyrystor T01-40-16-502 40A;1600V 150ma;M12;
Ostatnio oglądane
Ukł 74HCT393 GS układ scalony DIP14
Zła ilość towaru
Dioda Zenera BZX85 C30V;1.3W;DO-41; MIC;RoHS
Zła ilość towaru
UKŁ TL064IN TI UKŁAD SCALONY DIP14 Pbf
TR IRF530N;IR;TO220;tranzystor; N-MOSFET;14A;100V;75W;0.12R;Pbf;
Przekaźnik JRC/HFD27/005-S TELEKOM. Hongfa odp.M4-5VDC 2P 2A
Potencjometr precyzyjny 20ohm 3006P (43P) 19mm BOURNS
Przekaźnik 36.11.9.003.4011 FINDER 3VDC;10A;1P;st.AgSnO2;RTIII;400mW;
Przekaźnik 40.61.9.110.0000 FINDER 110VDC;16A;1P;st.AgCdO;6.2mA;RM83P;
UKŁ L7906CV;ST;TO220;stabilizator; 1.5A;-6V;Pbf;
Dioda LED 2x5mm czerwona dyfuzyjna; 630nm;20mcd;20mA;2-2.5V;THT;RoHS
Dioda LED 5mm migaj.czerwona matowa 500mcd;Vf=2V;20mA;UBL-5032D;RoHS
TR BDW84D;ISC;TO247;tranzystor; PNP;Darlington;15A;100V;150W;RoHS