UKŁ L78S15CV;ST;TO220;stabilizator; 2A;+15V;Pbf;
Ostatnio oglądane
TR BC177/BCAP77;CEMI;TO18;tranzyst. PNP;0.1A;50V0.3W;130MHz
Zła ilość towaru
Dioda LED 3mm żółta matowa 3AY4UD09 KENTO RoHS
Zła ilość towaru
UKŁ C520D=AD2020;DIP16;ukł. scalony odp.CA3162;
Dioda 1N5408;MIC;DO-27;3A;1000V RoHS
Dioda Zenera BZX55 C3V6;500mW;DO-35 odp.BZP683
Przekaźnik JQX/HF115F-005-1ZS3A HONGFA;odp.RM85P-5VDC;1P;16A
TR BC313/BCAP13;CEMI;TO39; Tranzystor;PNP;1A;60V;0.8W;200MHz
Ukł UCY74180N CEMI układ scalony DIP14
UKŁ L7924/MC7924CT;ON;TO220; stabilizator;1A;-24V;Pbf;
Bezpiecznik termiczny 10A 100stop.C RYE100 250V AC; RoHS
TR BC547B;MIC;TO92;traznystor; NPN;uni.;50V;0.1A;0.5W;300MHz;RoHS