TR FGA15N120ANTDTU;ON Semiconductor TO3P;Tranz. IGBT;15A;1200V;1.9V;74W
Ostatnio oglądane
UKŁ UL1403P/LA4032P;CEMI;CE 74; Wzmacniacz mocy m.cz. 3W
Zła ilość towaru
TR BS107P;DIODES;TO92;Tranzystor; N-MOSFET;200V;120mA;500mW;Pbf
Zła ilość towaru
Ukł UCY7404N;CEMI;Układ scalony; DIP14
Żarówka E10;T10x28;6.3VDC;300mA;2W; k. biały;miniaturowa;Bańka:walcowa
UKŁ A290D;RFT;DIP14;Układ scalony; Stereo-Dekoder
Przekaźnik K8 1x12V 401-3 TELFA
Buzzer bez generatora T35 A11W 85dB piezo w obud. śr.35mm/wys.9mm RoHS
TR STP10NK60ZFP;STM;TO220FP;Tranz.; N-MOSFET;10A;600V;35W;<0.75R;RoHS
Gniazdo bezpiecz. PTF/45 10A/250V 5x20 do druku;Stelvio;RoHS
Ukł 74HC640 PH układ scalony DIP20
UKŁ UL1440T=TCA940;CEMI;Wzmacniacz mocy 10W z zabezp. term. i zwarc.