Przekaźnik JQX/HF115F-012-1HS3A Hongfa;12VDC;1Z;16A;RoHS
Ostatnio oglądane
Łącznik Typ 83-133 54ER-7.5 z dźwignią płaską 7.5mm rolką w osi
Zła ilość towaru
Zestyk kontaktronowy ZW-103 47mm
Zła ilość towaru
Bezpiecznik termiczny 10A 130stop.C RYE130 250V AC; RoHS
Dioda Zenera BZX55 C2V7;500mW;DO-35
TR BC313;CEMI;TO39;Tranzystor; PNP;1A;60V;0.8W;200MHz
Dioda LED 12mm zielona dyfuzyjna 600mcd DIOD-2918
Wtyczka bananowa BS425 TB-żółta 4mm RoHS
Dioda LED 5mm czerwona M-W3NR2 LITEON mleczna
Triak BTB12-600CW;ST;12A;600V;35mA; TO220AB;przewlekany THT;RoHS
Dioda Schottky BAT42 30V;200mA;5ns Vf=0.65V DO35 RoHS
Tact Switch TS06-070 6x6mm h=7.0mm
Dioda LED 5mm 12V migaj. czerwona dyfuzyjna Kouhi KTL05CDI-12V RoHS
TR BC517;JSMICRO;TO92;Tranzystor; DARL.;NPN;40V;0.4A;625mW;Pbf