UKŁ LM340T12;NSC;TO220;Stabilizator napięcia;liniowy;12V;1.5A
Ostatnio oglądane
Ukł 74HC273 TI układ scalony DIP20;RoHS
Zła ilość towaru
Dioda LED 2.2mm CQP461B czerwona UNITRA CEMI
Zła ilość towaru
Dioda Zenera ZX 11V;odp.BZP620;10W; METAL;gwint M4
Ukł 74HCT366 EL układ scalony DIP16
Ukł UCY74LS132/SN TI układ scalony DIP14
Tyrystor BTP10-400  gw.M6 10A/400V LAMINA
Dioda LED 8mm zielona SJ8036C PG 7500mcd clir RoHS
Przekaźnik 40.61.9.009.0000 FINDER 9VDC;16A;1P;st.AgCdO;72mA;RM83P;
Ukł UCA6454N CEMI układ scalony DIP14
Dioda BAP812 KAZEL 2-2.3V; 5mA;
Ukł UCY74195N/SN układ scalony DIP16
TR BF494;PH;TO92;traznystor; NPN;30mA;20V;300mW;120MHz