Potencjometr DOW-101-455 100R; 4W; 6mm; 25P-1; drutowy; UNITRA-TELPOD
Ostatnio oglądane
UKŁ UCA6400N;CEMI;DIP14;Układ scal. Czterokrotna 2-wej. bramka NAND
Zła ilość towaru
TR STB100N6F7;STM;D2PAK-3(TO-263-3) Tranz. N-MOSFET;100A;60V;5.6mR;125W
Zła ilość towaru
Wtyczka bananowa WB-13 biała RoHS
TR 2N6491(=BDP396)CDIL;TO220;Tranz. PNP; 15A; 90V; 75W; >5MHz; RoHS
Mikroprzełącznik MSW-03 LR-26; z rolką dźwignia 26mm;16A/250V
TR BUZ72A;SIEMENS;TO220;Tranzystor; N-MOSFET;9A;100V;40W;
Ukł CD4070BE;TI;Układ scalony; DIP14;RoHS
Ukł UCY7437N CEMI uklad scalony DIP14
Bezpiecznik termiczny 10A 227stop.C RYE227 250V AC; RoHS
Mikroprzełącznik KW11(MSW-11) bez dźwigni;NO+NC;3A/250VAC;RoHS
TR BC177/BCAP77;CEMI;TO18;tranzyst. PNP;0.1A;50V0.3W;130MHz
Dioda LED 10mm 12V zielona clir 0SG5DAA131A-12V;OPTOSUPPLY;RoHS
Optotriak MOC3023 FAIRCHILD DIP6 RoHS
Mostek trójf.SKBPC3516 (35A/1600V) konektory;MIC;RoHS