Taśma LED niebieska 600LED/5m 3528 12VDC/IP65/48W LEDstrip3528B/120
Ostatnio oglądane
UKŁ UL1262A=TBA950;DIP14;Sepalator, selektor i reg.gener. odch. poziom.
Zła ilość towaru
UKŁ LM385Z-2.5G;ONS;TO92;Źródło napięcia odniesienia;2.5V;RoHS
Zła ilość towaru
Przekaźnik 40.52.9.012.0000 FINDER 12VDC;8A;2A;st.AgNi;0.65W;odp.RM94P
Amperomierz 0-5A  WP05 Wskaźnik prądu
TR IRF9540N;IR;TO220;tranzystor; P-MOSFET;27A;100V;125W;RoHS;
TR BC238;CEMI;TO92;Tranzystor; NPN;30V;0.1A;0.3W;200Mhz
UKŁ LM336Z-2.5V;ON;TO92;stabil. źródło napięcia odniesienia;10mA
Ukł UCY7401N CEMI układ scalony DIP14
Buzzer bez generatora T22 B40W 85dB piezo w obudowie śr.22mm/wys.4.5mm
Dioda LED 10mm migająca czerwona 1032D;3V;500mcd;20mA;bez kołnierza
TR BF245B;FSC;TO92;Tranzystor; N-FET;25mA;30V;0.3W;RoHS
UKŁ L7812CV;ST;TO220;stabilizator; 1.5A;+12V;Pbf;
UKŁ UL1321N/LA3101;CEMI;DIP14; Podwójny przedwzmacniacz
Przekaźnik 40.61.9.024.0300 FINDER 24VDC;16A;1Z;st.AgCdO;27mA;RM83Z;