Przełącznik ASW-20D-BLUE;podśw.LED 12V niebieskie;bistabilny;20A/12VDC
Ostatnio oglądane
UKŁ LM78L08ACZ;HTC;TO92; Stabilizator;100mA;+8V;RoHS
Zła ilość towaru
Amperomierz 0-30A WP30 Wskaźnik prądu
Zła ilość towaru
Przekaźnik 40.61.8.230.0000 FINDER 230VAC;1P;16A;st.AgCdO;5mA;RM83P;
Przekaźnik HM4100F/HFD41-005VDC-HS HONGFA;SPDT;2A;5VDC
Dioda LED 5mm 12V biała; clir z przewodem 20cm;22mA;500mcd;
Buzzer z generatorem HCM1001 RoHS elektromagnetyczny 1.3-2V 25mA 75dB
TR 2N6488(=BDP395)CDIL;TO220;Trazn. NPN; 15A; 90V; 75W; >5MHz; RoHS
Gniazdo ban. Z-TB4BL 4mm niebieskie 22mm;24A;60V;ABS;2.109.BL;24.247;
Przekaźnik G4A-1A-E-5VDC; OMRON; SPST-NO;Ucewki:5VDC;20A;900mW;RoHS
Gniazdo ban. Z-TB4GN 4mm zielone 22mm;24A;60V;ABS;2.109.G;24.247;
Ukł UCY7427N/HD układ scalony DIP14
Krokodylek 27.716 nieizol. 51.3mm wtykany(gn.ban.4mm) 10A Amass
Dioda LED 5mm 12V czerw.;dyfuzyjna z przewodem 20cm;22mA;200mcd;