Przekaźnik FTR-K1CK012W;12VDC;16A; 1P;FUJITSU-TAKAMISAWA;RoHS;o.RM85P
Ostatnio oglądane
Dioda LED 3mm 12V zielona PG clir G10R12V-3/PG/OSG5DA3131A-12V; RoHS
Zła ilość towaru
Dioda LED 5mm migaj.biała clir 500mcd DIOD-1821 RoHS
Zła ilość towaru
Ukł 74HCT32 FS układ scalony DIP14
Ukł 74HC14 TI układ scalony DIP14;RoHS
Przekaźnik 40.61.9.009.0000 FINDER 9VDC;16A;1P;st.AgCdO;72mA;RM83P;
UKŁ L7912CV-DG;STM;TO220;RoHS Stabilizator napięcia;1.5A;-12V;
UKŁ L7809CV;ST;TO220;stabilizator; 1.5A;+9V;RoHS;
Przekaźnik HM4100F/HFD41-005VDC-HS HONGFA;SPDT;2A;5VDC
Ukł 74HC85 MO układ scalony DIP16
Dioda BY255; DC COMPONENS; DO-201; 3A;1300V;RoHS