TR IKQ75N120CS6XKSA1;INFINEON;PG-TO 247-3-46;Tranz. IGBT;75A;1200V;440W
Ostatnio oglądane
Przekaźnik 36.11.9.006.4011 FINDER 6VDC;10A;1P;st.AgSnO2;RTIII;400mW;
Zła ilość towaru
TR IRF640;Infineon;TO220;Tranzystor N-MOSFET;18A;200V;125W;0.15R;RoHS;
Zła ilość towaru
Ukł UCY74121N CEMI układ scalony DIP14
Ukł 74HC10 PH układ scalony DIP14
UKŁ UA739PC;Fairchild Semiconductor DIP14;Układ scalony;
Przekaźnik RM2-12VDC 2P 5A LUMEL
Przekaźnik 55.34.9.024.0040 FINDER odp.R4-24VDC 4P 7A do podstawki
Dioda 1N5408;MIC;DO-27;3A;1000V RoHS
Ukł CD4025BE TI układ scalony 3 x 3wej. bramka NOR DIP14; RoHS
Ukł 74HCT367 PH układ scalony DIP16
TR STP6NK60ZFP;ST;TO220FP;Tranzyst. N-MOSFET;6A;600V;30W;1R;Pbf
UKŁ UL1496K;CEMI;DIP14; Wzm. mocy 1.2W o dużej czułości